Series
Ratings
63
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Fugitive BoysRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 스타의 사랑Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- Food FightRated ★ 3.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0