Movies
Ratings
546
My Tutor FriendRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0