Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Heroes RebornRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0