Series
Ratings
652
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0