Movies
Ratings
393
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0