Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0