Movies
Ratings
425
Dragonball EvolutionRated ★ 0.5
ColombianaRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0