Movies
Ratings
140
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
And While We Were HereRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5