Titles you rated
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.5- The CravingsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.0
On AirRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0- Go Mom Go!Rated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0