Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 1.5
The PianistRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 1.5
August RushRated ★ 1.5