Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
The BeekeeperRated ★ 0.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 1.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.5
HavocRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
QueerRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
DamselRated ★ 1.0