Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 1.0
Tougen AnkiRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Blood FreeRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5