Movies
Ratings
157 Johnny ExpressRated ★ 5.0 Johnny ExpressRated ★ 5.0
 The Man from EarthRated ★ 5.0 The Man from EarthRated ★ 5.0
 Doctor StrangeRated ★ 5.0 Doctor StrangeRated ★ 5.0
 The BodyRated ★ 3.5 The BodyRated ★ 3.5
 The CommuterRated ★ 4.5 The CommuterRated ★ 4.5
 The Face ReaderRated ★ 3.5 The Face ReaderRated ★ 3.5
 Green BookRated ★ 5.0 Green BookRated ★ 5.0
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 The BoyRated ★ 1.0 The BoyRated ★ 1.0
 The Smurfs 2Rated ★ 3.5 The Smurfs 2Rated ★ 3.5
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 The Imitation GameRated ★ 5.0 The Imitation GameRated ★ 5.0
 InfernoRated ★ 5.0 InfernoRated ★ 5.0
 FlippedRated ★ 5.0 FlippedRated ★ 5.0
 Now You See MeRated ★ 3.0 Now You See MeRated ★ 3.0
 RoomRated ★ 4.5 RoomRated ★ 4.5
 I Feel PrettyRated ★ 5.0 I Feel PrettyRated ★ 5.0
 DefaultRated ★ 2.5 DefaultRated ★ 2.5
 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
 Your Name.Rated ★ 4.5 Your Name.Rated ★ 4.5