Titles you rated
WakakozakeRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 5.0