Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5