Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.0