Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0