Movies
Ratings
49
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Five Feet ApartRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0