Movies
Ratings
188
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
YoungjuRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
RosettaRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0