Movies
Ratings
218
The VisitorRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
JobsRated ★ 2.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The SnowmanRated ★ 5.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0