Movies
Ratings
682
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
GreaseRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0