Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
TimelessRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Carmen SandiegoRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5