Series
Ratings
248
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5