Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0