Movies
Ratings
376
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5