Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5