Movies
Ratings
451
Salut d’AmourRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
Man of WillRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0