Movies
Ratings
148
ArahanRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0