Titles you rated
Fate/stay nightRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
Mad DogRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0