Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0- Family Outing Season 2Rated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5