Titles you rated
TunnelRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0