Titles you rated
Special DeliveryRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0