Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 1.0
TangledRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5