Series
Ratings
15
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0