Movies
Ratings
192
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
CadaverRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
The ThingRated ★ 2.0
AloneRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0