Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 3.0