Movies
Ratings
41
SerendipityRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0