Series
Ratings
223
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0- Invisible ManRated ★ 4.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
- First LoveRated ★ 2.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5
Happy HomeRated ★ 1.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0