Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The AmateurRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0