Movies
Ratings
126
Still AliceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Little OdessaRated ★ 4.0
TessRated ★ 3.0