Titles you rated
CrankRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 1.0
The Social NetworkRated ★ 0.5
Se7enRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0