Titles you rated
Get OutRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
The Tin DrumRated ★ 2.5