Titles you rated
 Ode to My FatherRated ★ 3.0 Ode to My FatherRated ★ 3.0
 101 DalmatiansRated ★ 3.0 101 DalmatiansRated ★ 3.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
 Death Note: The Last NameRated ★ 3.0 Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
 HauntersRated ★ 2.5 HauntersRated ★ 2.5
 DerangedRated ★ 1.0 DerangedRated ★ 1.0
 2012Rated ★ 2.0 2012Rated ★ 2.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
 My Tutor FriendRated ★ 2.0 My Tutor FriendRated ★ 2.0
 I Am LegendRated ★ 2.5 I Am LegendRated ★ 2.5