Movies
Ratings
368
Fist of LegendRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5