Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Rookie of the YearRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
No SurpriseRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 3.5
Last SceneRated ★ 3.0