Titles you rated
- tvN X TVING 단편 드라마 큐레이션 - 그날의 호수Rated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AnthologyRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Tasogare YusakuRated ★ 4.0
Divorce InsuranceRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Even If You Don't Do ItRated ★ 4.0
A Nearly Normal FamilyRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- No Path BackRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5