Movies
Ratings
172
SunnyRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 5.0