Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Marvel One-Shot: Item 47Rated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 1.5
At the End of the TunnelRated ★ 3.5
ShameRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 1.5
The AmericanRated ★ 2.0
ParkerRated ★ 1.0
EverestRated ★ 3.0
FocusRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
Assassin's CreedRated ★ 2.0
From Paris with LoveRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0