Movies
Ratings
445
A Star Is BornRated ★ 4.0
TwicelandRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.5
The VowRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Dirty GrandpaRated ★ 2.0