Movies
Ratings
632
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
NerveRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 1.5
Love. Wedding. RepeatRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Ghosts of WarRated ★ 2.0
MinariRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.0